חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
 

MLS Gold – נכסים בלעדיים

אף עסקה לא הולכת לאיבוד!

 

מתווכים משתפים דירות עם מתווכים אחרים ומרווחים!
שירות MLS חינמי לכל משרדי תיווך בישראל בשיתוף yad2

 
 

מאגר דירות בלעדיות של משרדי תיווך – פרסום חינם!

 
 
 

יותר עסקאות בפחות זמן

ברגעים אלו ממש משתמשים כל המתווכים בארץ במנגנון שיתוף נכסים בבלעדיות. מערכת ה-MLS המתקדמת ביותר בישראל מבצעת עבורך את ההצלבה במערכת ומקשרת אותך עם המתווך המתאים לקידום העסקה המשותפת שלכם.

 
 

בלעדיות לתקופה ממושכת בעמלה מכובדת

אחידות באופן העבודה של המתווך ועבודה מקצוענית וממוקדת בשיתוף נכסים בבלעדיות, מאפשרת למתווך להתמקד בנכס ולייצג את האינטרסים של המוכר מחד ומאידך המוכרים לא יוכלו להתחכם או לשלם פחות: עמלה של 2% תהיה עמלה מוסכמת ועמידה איתנה מול הלחץ להורדת המחיר תיבלם על ידי הצגת עמדה אחידה.

 

חסיון מוחלט

אף מתווך לא מעוניין, שקולגות שלו ידעו על הלקוחות שלו ולכן פרטי הלקוחות שלך נותרים חסויים. המערכת בנוייה באופן המציג את הנכס שלך על יתרונותיו כולל התמונות, אך ללא פרטים מזהים על המוכר עצמו. אתה מחליט עם מי לשתף פעולה, מתי והיכן לחשוף את הפרטים.

להורדת טופס שיתוף פעולה בין מתווכים (צריך להיות לינק לטופס) הנך מוזמן להנות

 

פילוח אוטומטי וממוקד

מנגנון שיתוף נכסים בבלעדיות מאתר את המתווכים במערכת במבי באופן אוטומטי ומקשר אותך עם בעלי נכסים ולקוחות מתעניינים על פי עיר/איזור הנכס/המתעניין.

כל נכס בכל עיר בארץ בהישג ידך!

 

חשיפה מוגברת לנכסים

ברכות על זכיית הבלעדיות בנכס, עכשיו אתה יכול להציג ללקוח תוכנית שיווק ממוקדת, ולהביא ללקוח שלך את הקונים המתאימים ביותר לנכס שלו.
הנכס נחשף עכשיו לכמות מקסימאלית של מתווכים משתפי-פעולה וביחד יימצא לך הקונה המושלם עוד לפני שתספיק להגיד “במבי”.

 

להשיג בלעדיות בקלות

מתווך היודע להציג את עצמו ולהראות ללקוח כי הינו מעודכן באופן שוטף לגבי מגמות ושינויים במחירי הנכסים דרך מערכת MLS, יכול להמליץ על המחיר הנכון ביותר עבור המוכר, אבל לא רק: המוכר יבין ללא מילים כי אתה חדשני, מעודכן, מבין באיזור התמחותך ותוכל להדגיש בפניו את יתרונות הדירה על פני דירות אחרות. כמו גם על חסרונות ויתרונות השכונה והסביבה. הכי חשובה היא ההבנה, כי למעשה הנך מייצג את האינטרס של המוכר באופן האופטימאלי עבורו. אנחנו עוזרים לך להתקדם עוד לפני שבכלל התחלת לחפש למוכר קונים!

 

סינכרון בין המערכות

תתקדם איתנו למערכת חכמה, היודעת לשלב את מערכת ה-MLS עם הפלטפורמה של יד2 ועם מערכת ה-CRM בתוך במבי, כך שכל המידע ברור, נגיש, עדכני ומסודר בשבילך ולמען הצלחתך! הכל זמין עבורך בתוכנת התיווך שלך MLS GOLD.

הצטרף אל המצליחנים!

 

עסקה בה כולם מרוויחים

שימוש במערכת MLS היינו, שיתוף הנכס ב בלעדיות מגדיל את הסיכוי למכור את הנכס שלך במהירות: הנכס מועלה במערכת במבי וכן ביד2 עם נתונים כולל תמונות וככל שהמידע רב יותר, כך אפשר למקד קונים רלוונטיים יותר. המתווכים כולם עובדים למענך ומחפשים את הלקוח המתאים לך ביותר. גם אם יהיו כאלו שיבחרו לא לשתף פעולה, רוב המתווכים מבינים היום, שכדאי לסגור עסקה מהירה כדי להמשיך ולהרוויח גם בעתיד. כולם יוצאים מרוויחים מהעסקה גם בכסף וגם בזמן!

יש לך שאלה? התקשר 04-959-79-89

או

 

שלח בקשה

התקשר אלינו:

שלח לנו מייל:

Send Request

Call us:

Email us: