חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חברת bmby מערכות תוכנה מובילה בפיתוח והטמעה של תוכנות ייחודיות וחדשניות, בשיטת ה Turnkey, לניהול כולל של מערכי השיווק, המכירות, קשרי הלקוחות ושירות הלקוחות. מערכות התוכנה של bmby מהוות את הדור הבא של מערכות אינטגרטיביות, הכוללות תוכנת CRM, תוכנת שיווק ותוכנת מכירות, מערכת דיוור במייל וב-SMS, ומערכת טלפוניה אינטגרלית – תוך מתן מענה מושלם לניהול השיווק, ניהול המכירות, ניהול קשרי הלקוחות, מועדון הלקוחות ושירות הלקוחות של עסקים בכל ענף ובכל היקף פעילות.

 

מערכות התוכנה הסינרגטיות של bmby מייצרות גידול מוכח בטיפול בלידים מ- 30% בממוצע – ל- 95%,
וכן גידול ממוצע של 30% במכירות:

  • ניהול לידים אופטימלי – כולל קליטה אוטומטית של כל הלידים מכל מקור מדיה (אתר האינטרנט, קמפיינים, דפי נחיתה, מיניסייטים, טלפוניה וכו’) והעברתם להמשך טיפול.
  • הגדלת כמות העסקאות ומחזור המכירות ע”י שיפור משמעותי ביחס ההמרה של לידים לעסקאות.
  • מקסום מחיר ורווחיות העסקאות באמצעות כלים לניתוח הביקושים.
  • שיפור ניהול קשרי לקוחות והשירות ללקוח.
  • הגדלת כמות הלקוחות ע”י ייעול ניהול מועדון הלקוחות.
  • גידול משמעותי במכירות החוזרות (Upsales).

מערכות התוכנה הייחודיות של bmby, מספקות יכולות שיווק וניהול מכירות ממוקדות מטרה ובהתאמה אישית,ומשפרות באופן מקסימלי את יחס ההמרה מהזדמנות למכירה-
החל מאיסוף שיטתי של נתונים ומידע מכל מקור לאיתור לידים (אתר האינטרנט, קמפיינים, טלפוניה, פרסום חוצות, מוקד השירות, מוקד המכירות, טלמרקטינג וכו’); דרך, ניהול מלא של תיק הלקוח לתיעוד כל האינטראקציות עמו, ניהול התוכן (בניית אתרים רספונסיבים בטכנולוגיה מתקדמת- RWD, ניהול קמפיינים, פרסום ישיר, קידום בגוגל, דיוור במייל וב-SMS ישירות מתוך המערכת, ועוד);
וכלה בהצגה, ניהול, בקרה ותפעול של כל המידע והתוכן בזמן אמת, אונליין, ובמערכת כוללת אחת!

החברה מאגדת את הנסיון שנצבר לאורך עשור של פיתוח, יישום והטמעה של פתרונות בקרב למעלה מ-15,000 משתמשים ב-21 מדינות ברחבי העולם. מערכות התוכנה המתקדמת של bmby מספקות ממשק אינטואיטיבי וידידותי לניהול שיווק ומכירות מקצה לקצה, להגדלת הרווחיות מבלי להגדיל את ההוצאות!

כתיבת תגובה

שלח בקשה

התקשר אלינו:

שלח לנו מייל:

Send Request

Call us:

Email us: