חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

crm רהיטים

מערכת ייעודית לניהול לידים ו crm לחברות רהיטים

ניהול כולל של פעילות השיווק, המכירות, קשרי הלקוחות ושירות הלקוחות מאיצה מכירות מבלי להגדיל את ההוצאות, תוך שימת דגש על שיפור השירות ללקוח והגברת נאמנותו ושביעות רצונו!

איך תמכרו יותר בעזרת תוכנת ה- crm רהיטים של bmby?

crm רהיטים היא מערכת ניהול לידים חדשנית שפותחה לענף הרהיטים כוללת crm, מרכזית טלפון, מערכת דיוור במייל ו sms ואפליקציה לאייפון ואנדרואיד. crm רהיטים זו מערכת ניהול לידים היחידה שפותחה במיוחד לחברות רהיטים שאוספת אוטומטית את כל הלידים מהאינטרנט והפניות הטלפוניות, מאפשרת טיפול מקצועי בלקוח פוטנציאלי, משפרת את יחס ההמרה מליד לעיסקה תוך הורדת עלויות הפרסום והגדלה מוכחת של המכירות.

שלושה שלבים עומדים מאחורי המתודולוגיה של bmby

שלב הליד

משיכה של מקסימום לידים באמצעות שיווק יעיל, קליטה של 95% מהלידים לפחות באופן אוטומטי לתוך המערכת, והעברתם להמשך טיפול אפקטיבי.

שלב המתעניין

הגדלה משמעותית ביחס ההמרה ממתעניין לעסקה.

שלב הלקוח

טיפול בלקוחות, תכניות נאמנות ויצירת מועדון לקוחות למקסום ה Upselling (מכירות חוזרות).

נגישות בכל זמן – מכל מכשיר בכל אמצעי! Responsive Web Design

מערכת במבי פותחה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ומותאמת לכל אמצעי מדיה – כל המידע זמין אונ-ליין, וניהול אופטימלי של הביצועים זמין לך 24/7 – מכל מקום!

מהמחשב הנייח / נייד מצגות הנהלה – דו”חות ניהול מקיפים מוצגים ישירות מהמערכת על המסך – מהמשרד, מהבית או מחוף הים!

אפליקציה מתקדמת לטאבלט – שהולכת איתך לכל מקום
אפליקציה לסמארטפון – זמינה לך 24/7

אפליקציה לניהול לידים

גידול מיידי במכירות! תוכנת ניהול לידים מייצרת גידול מיידי מ 30% ל 95% לפחות בכמות הלידים והמתעניינים הנאספים (כולל אתר האינטרנט, אינדקסים אינטרנטיים, קידום במנועי חיפוש, קמפייני פירסום, באנרים, דפי נחיתה, טלפוניה ועוד) ומבטיח המשך טיפול בלפחות 95% מכל הלידים שהתענינו!

רובוט מכירות

יצירת מערך פעולות אוטומטיות – מותאמות לקוח – המבוצעות על לידים ומתעניינים, ליצירת שיפור משמעותי ביחס ההמרה ממתעניין לעסקה, וגידול במכירות החוזרות!

אחד הגורמים הקריטיים בדרך למכירה מוצלחת הוא מענה מיידי וענייני לכל הזדמנות מכירה. המערכת יודעת למפות סוג הפניה, מקור ההגעה שלה, הרלוונטיות שלה, המוצרים / השירותים המעניינים את הפונה, ושולחת לו הודעה אישית ומיידית שפנייתו בנושא הספציפי התקבלה. איש המכירות שחוזר אליו כבר חמוש באינפורמציה העניינית הנדרשת על מנת להגדיל את סיכויי המכירה ולייעל את התהליך באופן משמעותי.

מערכת במבי מאפשרת גם ביצוע פעולות אוטומטיות לשמירה על קשר עקבי ורציף עם לידים, מתעניינים ולקוחות – תוך מיפוי תחומי העניין / הרגלי הצריכה שלהם, כך שהפעולות המבוצעות עליהם הן עינייניות ורלוונטיות לכל מתעניין / לקוח, ומבטיחות שמירת רמת עניין גבוהה, שביעות רצון ונאמנות לאורך זמן.

CRM מתקדם

וניהול תיק לקוח מלא – מובנה במערכת. תיעוד כל האינטראקציות, השיחות, והמפגישות עם הליד/מתעניין/לקוח, הקפצת התראות על משימות / פגישות שלא בוצעו, התראות על לקוחות “מוזנחים” (שלא יצרו עימם קשר בפרק זמן מוגדר), ניהול יומן פגישות / משימות מלא, תיעוד דיוורים וסמס שנשלחו בכל תיק לקוח ועוד.

SALEPHONE – מערכת טלפוניה אינטגרלית

מערכת טלפוניה אינטגראלית, המבטיחה מענה מקסימאלי לכל פניה, קליטה אוטומטית של כל הלידים הטלפוניים, הקלטת שיחות ותיעוד בתיק הלקוח, ניהול וטיפול בשיחות שלא נענו, ושליטה ובקרה מלאים על אנשי המכירות, הסוכנים והמוקדנים – כולל שלוחות נייחות וטלפונים ניידים!

מערכת דיוור – Email & SMS

מערכת דיוור מתקדמת אינטגרלית הכוללת דיוור במייל ובסמס לרשימות תפוצה ו/או חתכי דיוור המתעדכנים אוטומטית (המוגדרים עפ”י צרכי הלקוח), סטטיסטיקות דיוור מפורטות לגבי נתוני הפתיחה (כולל שמות הנמענים שפתחו / לא פתחו / שגויים וכו’), מעקב אחר לחיצה על לינקים בתוך הדיוורים ומיפוי תחומי העניין של הנמענים (המאפשר ליצור אופטימיזציה מקסימלית של פעילות השיווק!), אפשרות דיוור על דרך השלילה (לכל מי שלא פתח, לכל מי שלא נרשם, לכל מי שלא לחץ על לינק וכו’), ועוד.

ניהול קמפיינים

מערכת מקיפה לניהול כל קמפייני השיווק והפרסום לניהול אופטימלי של תקציב הפרסום להשגת מקסימום החשיפה והאפקטיביות של הקמפיין תוך חיסכון בעלויות. המערכת כוללת מערך דו”חות ניהול מפורטים, דו”חות פרסום, בקרת עלות הליד בכל שלבי שרשרת המכירה ועוד…

ניהול מכירות

מערך כלים לניהול כולל של פעילות השיווק, המכירות, קשרי הלקוחות, ושירות הלקוחות, תוך שליטה ובקרה בזמן אמת על ביצועי צוות המכירות, הסוכנים והמוקדנים. כולל מעקב און-ליין על פעילות צוות המכירות, זמן תגובה לפניה, יעדים מול ביצוע, פעילות יומית (שיחות, פגישות, משימות, הצעות מחיר, מכירות), דו”חות פעילות ומכירות יומיים/שבועיים/חודשיים, דו”ח פייפליין מפורט ועוד.

דו”חות ניהול ו BI (Business Intelligence)

מערכת ה- BI והדו”חות הניהוליים במערכת מעבדת ומנתחת באופן אוטומטי את כל הנתונים הנאספים באופן שוטף ע”י המערכת, ומספק למשתמש את היכולת לקבל בכל רגע נתון דו”חות מפורטים על כל פעילות השיווק והמכירות של העסק. מערכת ה- BI והדו”חות מעבדת, מנתחת ומציגה מידע היסטורי, עכשווי ותחזיות בנוגע לפעילות העסקית, באופן המאפשר יצירת דו”חות בכל חתך ופילוח הן לצורך תמונת 360o על העסק, והן פירוט מלא ברמות מטה, ומאפשר יצירת התראות ואיתותים לצורך קבלת החלטות ניהוליות.

בלחיצת כפתור ניתן לקבל דו”חות מכירות יומיים / תקופתיים לפי אנשי מכירות, בחתך לפי מוצרים, בחתך לפי אזור גאוגרפי, לנתח בזמן אמת ביקושים של מוצר מסויים ולעדכן מחירונים בהתאם, לקבל ניתוח ופירוט מלא של יחסי ההמרה מליד לעסקה (על כל שלבי שרשרת המכירה), ניתוח מעמיק של פעילות הפרסום והשיווק ויעילותם – לצורך ביצוע אופטימיזציה, ניתוח של יעדים מול ביצוע, וכן דו”ח פייפליין מקיף ומדוייק המציג לא רק את סך תחזית המכירות, אלא אף מאפשר ניתוח של הרכבן ואיכותן (ברמת בשלות וסבירות אחוזי הסגירה של כל עסקה).

מחולל הדו”חות המובנה במערכת מאפשר יצירת דו”חות עצמאיים בכל חיתוך של פרמטרים שעולים על הדעת, ויצירת דו”ח-על-דו”ח למיקוד מקסימלי של הנתונים הדרושים.

ברשיון משרד התקשורת

חברת ב.מ.ב.י מערכות תוכנה בע”מ קיבלה רשיון נ.ס.ר להפעלת מערך טלפוניה במדינת ישראל

יש לך שאלה? התקשר 04-959-79-89

שלח בקשה

התקשר אלינו:

שלח לנו מייל:

Send Request

Call us:

Email us: